Nikto z dvojice životných partnerov nechce prežívať vzťah, ktorý je jednostaj skúšaný rôznymi problémami, no občas sa vyskytnú a bývajú aj dosť závažné. Jedným z takých je narušený sexuálny život dvojice, keď jeden z partnerov bojuje s nejakým zdravotným alebo iným problémom, ktorý má výrazný vplyv na ich intímny život.

pills-3673645_1920

Muži majú tendenciu svoje ťažkosti so sexuálnou výkonnosťou zľahčovať a častokrát ju pripisujú iba dlhodobému stresu či vyčerpanosti, no podstata môže byť oveľa závažnejšia. Erektilná dysfunkcia dnes postihuje už mladšie ročníky, keďže stres je náš denný spoločník, životospráva taktiež nie je ukážková, a to všetko sa napokon prejaví v zníženej sexuálnej výkonnosti mužov. No medicína je už na vysokej úrovni a každý má nádej na zlepšenie, treba však navštíviť odborníka a zveriť sa do jeho rúk. Na trhu totiž existuje apcalis Lacnegenerika liek Apcalis jelly, ktorý sa užíva perorálne pred pohlavným stykom, stačí jedno vrecúško zapiť vodou. Jeho účinok môže trvať až 36 hodín, ale bez pohlavnej stimulácie partnerky to určite nepôjde. Predohra je rovnako dôležitá, ako keby ste sa milovali bez akejkoľvek podpory. Apcalis je určený na užitie iba raz denne, no len sporadicky, nie na každodenné užívanie.

Liek neužívajte:

-pri nízkom alebo vysokom neliečenom krvnom tlaku

-po prekonaní mozgovej mŕtvice

-ak máte choré srdce alebo ste prekonali infarkt

-pri deformáciách penisu, anémii, leukémii

-pri alergii na niektorú z látok nachádzajúcu sa v tomto lieku

-pri ťažkých poruchách obličiek a pečene

boudoir-4669606_1920

Užívaniu Apcalisu sa vyhnite aj v prípade, že užívate iný lieky či liek na erektilnú dysfunkciu. Mnohé liečivá majú vedľajšie účinky, a ani tento nie je výnimkou, no vo väčšine prípadov ide o mierne prejavy, napríklad poruchy trávenia, bolesť hlavy, svalov, chrbta, návaly tepla či závraty alebo opuch nosovej sliznice. Zriedkavo sa môže vyskytnúť aj dlhotrvajúca erekcia, ktorá je bolestivá a trvá aj viac ako 4 hodiny, v takom prípade je už nutné vyhľadať lekára.