Blíži sa Váš svadobný deň a riešite, čo všetko je ešte svadobné. Rekapitulujete oznámenia, pozvánky, menovky, hostí, šaty, dokonca aj trému. Odporúčame Vám nezabudnúť aj na maličkosti akými sú napríklad svadobne vino Graphicsoul.

Ponúkané etikety na svadobné víno zaujmú Vašich hostí a zanechajú príjemný pocit.

bottle-1885306_640

V ponuke nájdete niekoľko nápadov a prevedení. Samotné fólie sú zo samolepiacej fólie alebo samolepiaceho papiera v najvyššej kvalite. Obidva materiály sa vyznačujú pevnosťou a odolnosťou voči vode, takže po nalepení ostanú stále pekné. Ich aplikácia je veľmi jednoduchá – nastrihaním vopred perforovanej fólie získate etiketu na svadobné víno. Tú nalepíte na vopred navlhčenú fľašu a dokonale pritlačíte až do úplného prilepenia. Váš návrh potlače je rozhodujúci a etikety tak môžu byť konzervatívne, retro, vintage alebo s Vašou fotografiou, básničkou, karikatúrou. Aj kúsok krajky zo svadobných šiat na etikete svadobného vína dokáže vyčariť úsmev.

Pamätajte na to, že Váš dobrý pocit bude záležať od spokojnosti svadobných hostí. Svadobná hostina je nielen oslava, ale vyjadrenie Vašej úcty voči pozvaným.

Optimálne je zladiť charakter šiat, doplnkov, pozvánok a menoviek v jednom štýle. Vtedy všetko zapadne do jedného celku a jeden doplnok vyzdvihuje ďalší.

Po prekonzultovaní Vášho návrhu prebehne vizualizácia, Vaše zmeny a finálne odsúhlasenie a návrh sa zadá do tlače. Vaše svadobné doplnky tak budú jedinečné a originálne.

Aj Vaše mimoriadne požiadavky, ako napríklad rozmer, tvar etikety, znenie v cudzom jazyku, nezvyčajný motív alebo farebné prevedenie nie sú problémom. Individuálna dohoda je samozrejmosťou.

wedding-3372884_640

Možno uvažujete v rámci výslužky aj o mini fľaštičkách. Aj tu je riešenie vo forme vkusných mini etikiet na svadobné víno.

Platí, že maličkosti vytvárajú celok a svet sa skladá práve z maličkostí.

Svadobné nálepky na víno k nim patria a rozhodne sú to pre pocit hostí tzv „malé veľké veci“. Oplatí sa s nimi počítať.