Každá kúpeľňa spĺňa hneď niekoľko funkcií. Okrem iného by mala istým spôsobom slúžiť aj na zrelaxovanie. Pre aktívnych mladých ľudí, ktorí majú stále niečo na pláne a vždy sa niekde ponáhľajú, je sprcha nenahraditeľná. Niet nad rýchlu osviežujúcu sprchu v lete, ktorá šetrí čas a peniaze. Je totiž dokázané, že v priemere sa sprchujeme približne 3 minúty. Za ten čas sa minie odhadom 45 litrov vody. Sprchovacie kúty využijú aj starší ľudia kvôli jednoduchšiemu a bezbariérovému prístupu, čo by vedeli oceniť aj ľudia s obmedzením pohybu.

Ponuka na trhu je veľmi široká. Netreba však zabúdať na kvalitu sprchovacieho kúta a na materiál, ktorý ho tvorí. Je teda potrebné byť pri výbere sprchovacieho kúta opatrný a zvážiť si všetky možnosti. Výhodou sprchovacích kútov je nenáročnosť údržby, môžete si vybrať číre, ale aj matné sklo, ktoré nie je na udržiavanie v čistote náročné. Dokonca si môžete vybrať aj sklo so vzorom alebo farebné sklo. LMmont vám ponúka na výber tri druhy sklenených sprchovacích kútov.

otváracie dvere

Sklenené sprchovacie kúty s otváracími dverami

Vyrábame ich na mieru, a tak sa vieme prispôsobiť akejkoľvek veľkosti vašej kúpeľne. Dokážeme vám splniť akékoľvek požiadavky na rozmery alebo iné neštandardné riešenia. Môžete si vybrať rozličné druhy pántov pre jednotlivé sprchovacie kúty. Ponúkame montáž sklo na sklo, sklo na stenu a s rôznymi uhlami otvárania dverí s povrchovými úpravami z hliníka, nerezu, mosadze alebo lešteného chrómu.

posuvné dvere

Sklenené sprchovacie kúty s posuvnými dverami

Hodia sa pre menšie kúpeľne, keďže pri posuvných dverách nepotrebujete dodatočné miesto na otváranie. Sú praktické a elegantné. Kovanie a povrchovú úpravu skla vieme prispôsobiť vaším predstavám.

Sprchové zásteny

Sú vhodné pre moderných ľudí. V tomto prípade ide o sklo bez rámov, sú to tzv. walk-in sprchovacie kúty. Môžete si vybrať z ponuky čírych skiel, ultra čírych, matovaných, farebných, grafoskiel, ale aj pieskovaných.