Používate vo výrobe, alebo v sklade staré vozíky a rozmýšľate nad kúpou nových? Niekedy stačí vymeniť len otočné kolieska na vozíkoch a trochu ho očistiť, nafarbiť a bude znovu ako nový. A budete ho môcť používať opäť niekoľko rokov. Otočné kolieska nie sú taká veľká investícia a naše kolieska sa dajú rýchlo upevniť na všetky typy vozíkov. Vo firme PK Group máme širokú ponuku rôznych druhov otočných koliesok na všetky typy povrchov aj podvozkov, stačí si vybrať správny typ na vaše vozíky. V prípade akýchkoľvek otázok alebo pomoci nás neváhajte kontaktovať, radi vám so všetkými otázkami a problémami ohľadne koliesok pomôžeme.

kolieska

Ak už ste zhodnotili, že nestačí ani výmena koliesok a je načase kúpiť nové vozíky, v ponuke máme aj celé vozíky alebo podvozky pod prepravky. Stačí, keď navštívite našu stránku www.pkgroup.sk a pozriete si naše výrobky. Na našej stránke máme aj e-shop takže si vozíky, kolieska aj všetky ostatné výrobky, ktoré sa vám budú hodiť môžete jednoducho naklikať do vášho internetového košíka a nakúpiť všetko online z pohodlia vašej kancelárie. Veľkou výhodou pri nákupe u nás je to, že takmer všetky veci máme skladom, takže po objednaní a zaplatení vašej objednávky vám do niekoľkých dní tovar príde na vami zadanú adresu.

kolieska

Ak potrebujete poradiť môžete nás kontaktovať telefonicky, alebo pomocou nášho online formulára, kde zadáte vašu otázku alebo vašu požiadavku a my sa vám obratom ozveme a poradíme s výberom, alebo odpovieme na vaše pýtanie. Nakupovanie v PK Group je hračka, skúste to aj vy! Kolieska, vozíky a všetko potrebné do skladu, fabriky, či výrobne nájdete na jednom mieste a teraz dokonca pre to nemusíte ani chodiť, tovar objednáte online a príde vám priamo na vašu adresu, kde vám ho zložia priamo pred firmou. Vaše nové kolieska alebo vozíky už môžu byť na ceste.