Možno z rozprávania vašich starých rodičov viete, ako to bývalo s fotografovaním niekedy. Keď prišiel fotograf do dediny, či mesta a celá dedina, alebo mesto sa na túto udalosť pripravovali a chystali ako na veľkú slávnosť. Bola to rarita a vzácnosť a každá fotka bola skvost, ktorá sa dávala do rodinných albumov a starostlivo sa zachovávala z generácie na generáciu. Možno aj vy doma máte ešte takúto starú fotografiu z dávnych čias, kde sú ženy elegantné oblečené v nádherných účesoch a muži vo svojich najlepších oblekoch. V dnešnom svete plnom smart telefónov, a technickej vybavenosti môže byť fotograf takmer každý.

staré fotografie

A fotíme množstvo fotiek za minútu. Škeríme sa do mobilu, či fotoaparátu, bez rozmýšľania a väčšina našich fotiek neuzrie nikdy svetlo sveta, lebo ostanú len v mobile, alebo sa dokonca vymažú, keď už je pamäťová karta plná. A nakoniec si uvedomíme, že z danej udalosti vlastne nemáme žiadnu dobrú fotku, ktorú by sme si mohli zachovať a dať do rodinného albumu. Možno si myslíte, že v dnešnom digitalizovanom svete je fotografický rodinný album nemoderný a zastaralý. To však nie je pravda. Papierová fotografia bude moderná vždy.

fotky

Papierová fotografia sa vám zachová stále, kým digitálna fotografia sa môže oveľa rýchlejšie zničiť. Preto vaše dôležité momenty, ktoré ste zachytili na objektíve je dobré preniesť na papier, ktorý vám jednoducho ostane. Fotky zo svojho mobilu, či fotoaparátu si môžete teraz vyvolať fotky online z pohodlia domova a prídu vám na vašu domácu adresu už o niekoľko dní od zadania objednávky. Okrem fotiek si u nás môžete dať urobiť aj fotoobraz, ktorý vám môže visieť na stene u vás doma, či vo vašej kancelárii, alebo ktorý môžete podarovať. Fotoobraz môže byť totiž s nejakým pekným venovaním skvelým osobným darčekom pre niekoho blízkeho.