Navštíviť masážny salón, kde poskytujú klasickú masáž, nie je nič výnimočné, no iné je to s erotickými službami, ktoré sú takisto súčasťou života, ale ešte stále nie bežné pre každého. Tantrická masáž alebo tantra masaz https://www.tantradiamond.sk/ sa k nám dostala z Ázie a ponúka nám prežiť toto staroveké liečivé umenie na vlastnej koži.

tantra masáž prostaty

Podstatou tantry je prebudenie energetického poľa ľudského tela pomocou zmyselných dotykov a vysielaním sexuálnej energie na spojenie tela a mysle, ale aj rozšíriť spiacu mýtickú energiu spočívajúcu v dolnej časti chrbta a podporovať hojenie jej šírením pozdĺž celej chrbtice. Ďalšou definíciou energie je spájanie milovníkov do dravého prežívania a uvoľňovanie fyzickej a duševnej bolesti. Všetko toto sa budú snažiť splniť pekné a šikovné dievčatá zo salóna, tmavovlásky alebo blondínky, podľa vášho výberu.

Tantrická masáž dokáže dokonalo uvoľniť telo rovnako dobre ako aj duševnú stránku človeka. Salóny ponúkajú niekoľko druhov erotických masáží, body, klasik, secret dark, romantic,senzual, magic, 4hands, couple, love game tantra a podobne, vrátane vzrušujúcej masáže lingamu. Na masáž si môžete vybrať jedno z dievčat, ktoré ju vykonajú, privítajú vás v salóne a ponúknu vám aj sprchu. Potom vás prezlečú do sárongu a až tak je možné začať s masážou. Rituál bude prebiehať v sprievode príjemnej hudby a s exotickými vôňami, aby bol váš prežitok dokonalý.

relaxation-3065577_1920

Vstup do salóna nemajú povolený ľudia s vírusovým alebo kožným ochorením, ale ani podnapití alebo pod vplyvom omamných látok. Zároveň si treba uvedomiť, že tam neposkytujú sexuálne služby. Zákazník má povinnosť iba sa uvoľniť a užívať si všetky príjemné dotyky, ktoré šikovné masérky budú vykonávať pri jednotlivých druhoch masáží. Po skončení sa budete môcť opäť osprchovať a v polohe ležmo všetko prežité vstrebať. Záver patrí rozlúčke s pozdravom „namaste“ s malým darčekom na rozlúčku ako poďakovanie za dôveru.