Wellness pobyty ponúkajú pre svojich záujemcov množstvo benefitov, a to predovšetkým tých zdravotných. Pobyt vo wellness centre je kvalitnou zdravotnou prevenciou a zárukou toho, že sa budete cítiť lepšie- a to aj do budúcna. Každému padne z času na čas dobre kvalitný relax, telesná aj psychická regenerácia a odpočinok. Pobyt v zaujímavom a krásnom prostredí, zdravé stravovanie, cviky, príjemná a uvoľňujúca atmosféra- to všetko vás navedie na tú správnu a zdravšiu cestu, po ktorej sa budete cítiť nabití novými životnými silami.

Relax, kameň

Tieto služby pritom nie sú spravidla rezervované len pre ľudí klinicky chorých. Navštíviť a využiť ich môže každý, kto potrebuje plnohodnotne zrelaxovať, nájsť samého seba či spraviť niečo pre svoju krásu a zdravie. To znamená, že wellness pobyt zahŕňa celý rad atraktívnych procedúr – ako napríklad kúpeľné terapie, cviky a pohybové aktivity, mentálne cvičenia a iné. Sú to pobyty vhodné nielen pre tých, ktorým to odporučil lekár, ale pre každého, kto chce napríklad len dať oddýchnuť svojej mysli, dosiahnuť zdravší vzhľad, možno zhodiť pár kíl a dostať sa do svojej ideálnej formy.

Nezabúdajme však, že wellness je dobrou zdravotnou prevenciou pred rôznymi ochoreniami.

Bolesť kolena

Stres je tichý zabijak. V neposlednom rade škodí aj nášmu psychickému zdraviu či je zodpovedný aj za problémy v intímnom živote. Zbavte sa ho tým, že navštívite tieto služby. Budete sa prechádzať po krásnom prostredí, cvičiť jógu, pilates,… čakajú vás tiež dychové a meditačné cvičenia spolu https://stranaspolu.sk/ so zdravším a vyváženejším životným štýlom. Pobyt je vhodnou prevenciou takisto pred srdcovocievnym ochorením, horúca voda a pohyb zlepšia prúdenie krvi, SPA terapia zas pomáha znížiť krvný tlak. Na svoje si tu prídu aj ľudia s chronickými bolesťami, ktorých tu čakajú fyzioterapeutické cviky a horúce kúpele.