Retro jeans https://bigstarjeans.sk/zena/damske-jeans-nohavice sú opäť v móde. Aj sami ste si možno všimli, že znovu sa do módy vracajú zvoncové džínsy. Tento typ nohavíc preslávil najmä Elvis Presley alebo švédska skupina ABBA. Zvonové alebo zvoncové džínsy boli v móde v 70. rokoch, no a v móde sú opäť. Obľubujú ich najmä mladšie generácie v kombinácii s veľkými teniskami alebo čižmami. Teraz dokonca môžete vidieť aj strih, kedy je spodný zvon nastrihnutý, aby odhaľoval časť topánky. Zvoncové nohavice môžete nájsť takmer vo všetkých farbách, ale najčastejšie v klasickej rifľovej modrej klasike. Tieto džínsy sa viac radia k free time-movým nohaviciam, ale aj v kombinácii s niečom elegantnejším nebudete vyzerať zle.

džínsy

Pozor by ste si však mali dávať na to, že nohavice kvôli rozširovaniu na nohách opticky zväčšujú. Takže ak máte nejaké to kilo navyše, mali by ste zvažovať tento strih a hlavne model, ktorý sa chystáte kúpiť. Aj zvoncových džínsov môžete nájsť niekoľko modelov, preto treba zvoliť ten správny. Sú džínsy, ktoré majú väčší zvon, a potom sú také, ktoré majú malý zvon len pri kotníku. Výber tých správnych zvoncových nohavíc je už len na vás. Ak hľadáte práve tento typ nohavíc, alebo aj ktorýkoľvek iný príďte do Big Star. Big Star má džínsy pre každého.

retro jeans

V Big Star nájdete všetky typy džínsov. Samozrejme retro džínsy v Big Star nájdete tiež. A to dokonca v niekoľkých modeloch. Neváhajte a navštívte Big Star v kamenných predajniach alebo v internetovom obchode, kde nájdte rovnako skvelú ponuku ako v klasickej kamennej predajni. Okrem skvelého oblečenia Big Star ponúka aj množstvo zliav a akciových ponúk. Nepremeškajte preto svoju príležitosť a zaobstarajte si aj vy vaše retro džínsy. Zvoncové nohavice sú jednoducho In. Buďte in aj vy a objednajte si džínsy ešte dnes a za niekoľko dní môžete aj by zažiariť v nových džínsoch.