Máme koniec týždňa zase daždivý deň ale musíme robiť nedá sa nič robiť ako sa hovorí ľudovo MAKAT AKO FRETKY. Mala som tu pol hodinku priateľa doniesol mi ukázať produkty pre mňa čo by som mala brať AMWAY výrobky i kozmetiku katalóg popis toho. Nemal moc času lebo utekal na akciu. Na jedno školenie. Je veľmi zaneprázdnený ako ja len on má auto ja nie dnes sa trochu povenujem písaniu aspoň spracujem jeden maximálne tri články lebo ešte musím spracovať články na iné témy. A čas je ako besný vidíte je 11.10 hod. A poobede mám doučovania. 4 hodiny. Bola som na pošte a na nákup u nás v dedine. Tento môj priateľ pracuje pre túto firmu AMWAY viac rokov ale má aj iné. Tieto produkty by som odporúčala aj ja lebo sú to vegán výživové produkty neobsahujú chemické zložky sú vyrobené len z prírodných surovín neobsahuje to vôbec chémiu . Sú obsiahnuté aj kozmetické výrobky.

vybielenie peňaženky

Chcem ja spolupracovať čo sa týka toho. Síce je tých výživových výrobkov plno nie však každý je taký 100 %. Mala som cez priateľa nejaké produkty a veľmi mi robia dobre. Odporúčam vrelo napríklad od AMWAY  produkty BALANCE WITHIN tiež ELEKTRIK ELEMON či ZINC SELENIUM a pod. Ja ako mám histamín a iné problémy zdravotné tým že to užívam mi to pomáha upraviť metabolizmus. Chcem úplne zregenerovať. A navrhujem ľudom pozrieť si ich web. Po registrácia a meranie stojí 20 eur ale vyplatí sa to zistia vám celkový stav organizmu. Tým pádom že jeme bežné potraviny zanášame si organizmus tzv. TOXINY  ECKA  dávame do seba a to nám ničí organizmus. Mali by sme sa zamyslieť a zmeniť zmysel jedálnička. Ja mám také nervy že si dávam LIZATKO. Neviem ako ste vy na tom čo sa týka výživových produktov tzv. výrobkov ja ich beriem ale len miernej forme.

že vraj zdravá výživa výživové výrobky

Nie ako by mi to predpísal niekto. Každý si len svoje hudie. Každý si sám lekárom. Alebo mal by byť. Čo sa týka chlapov sú taký viac či menej pre seba len a len robiť. Aj tento môj známy stále pracuje ja mu neprajem  nič zlé ale raz vyhorí. Ale komu niet radi tomu niet pomoci. Nepomôže nič. Ale keď si všímame každý je pre seba aj na webe ale celkovo. Každý len pýta peniaze ako keby som bola milionárka. Aj keď užívam bio či klasické výrobky ale nie predražené aj 4 násobne choré. Ešte pýtal odo mňa 15 eur za školenie no to vie nepadajú mi peniaze ako dážď. Asi myslí že mám veľa FOLOWER  na sociálnych sieťach. Všetko je len o psychológii a manipulácia. Neznášam keď niekto robí nátlak. Stačí si pozrieť epizódy SUSEDIA ako Zuzana tam predáva svoje sprostosti či už akože kvalitné výrobky a pod. Dobrú prdel si robia čo sa týka tých produktov.