Byť aktívni 24 hodín denne dá niekedy poriadne zabrať a ak to má trvať celý týždeň, na jeho konci sme vyčerpaní a na niektoré takpovediac povinnosti v partnerstve nemáme ani chuť a ani silu. Zrelaxovať telo aj dušu tak skúšame rôznymi spôsobmi, pohybom či naopak, ničnerobením. Výbornou voľbou je tantra však masáž. Istotne už mnohí nejakú absolvovali, no tentokrát hovoríme o senzuálnej, teda tantrickej masáži.

K masérovi sa vyberieme vždy, keď cítime, že to naše telo potrebuje. Vtedy si ideme len tak ľahnúť a necháme sa maznať rukami šikovnej masérky, ktorá svoju práce ovláda dokonalo. Tantrická masáž však nie je obyčajné masírovanie stuhnutých svalov, ide o súhru tela a duše, ich zjednotenie a správne vyčistenie mysle. Salóny, kde túto masáž vykonávajú, už máme aj na Slovensku, v každom väčšom meste. Objednať sa na procedúru v salóne je možné prostredníctvom internetu, čo zabezpečí úplnú diskrétnosť. Pri objednávaní si vyberiete aj dievča, ktoré sa vám počas rituálu v salóne bude venovať.

Masaz2

Senzuálna masáž zahŕňa viacero typov masáží, ktoré máte na výber, môže to byť body masáž, masáž intímnych partií a podobne. Je len na vás, čo od návštevy salóna očakávate, a podľa toho si aj vyberiete. Po príchode do salóna vás privítajú čajom alebo kávičkou, profesionálna masérka, ktorú ste si vybrali, vám odporučí sprchu, po ktorej sa prezlečiete do sárongu, čo je ázijský druh odevu a až potom môžete pristúpiť k samotnej masáži. Prebiehať bude na základe vášho výberu pri rezervácii, vašou úlohou bude iba sa uvoľniť a celý rituál si poriadne vychutnať. Uvoľníte si tak nielen stuhnuté telo, ale aj zaneprázdnenú myseľ, čo spôsobí, že si oddýchnete a prídete na iné myšlienky, okrem toho však zažijete to, čo sa vám ešte doposiaľ nepodarilo.

masážny olej, deka

Po skončení rituálu si opäť môžete vychutnať sprchu a potom vám doprajú trocha času na to, aby ste dokázali všetko prežité stráviť. Namaste je rituál, ktorým sa s vami rozlúčia s nádejou, že sa k nim opäť vrátite a odídete aj s malým darčekom na pamiatku a ako poďakovanie za dôveru.