Potrebujete už konečne zaslúžené uvoľnenie alebo cítite, že vám z hľadiska pôžitkov niečo chýba? Že je tam akási prázdna medzera a radi by ste ju zaplnili niečím novým? Nejakým novým zážitkom, ktorý si naozaj zapamätáte a prinesie vám úsmev na tvár? V takom prípade skúste zvážiť účinky, o ktoré svojich zákazníkov obohatí senzualna masaz bratislava Bratislava Tantra. A o čo presne ide?

  • Takýto zážitok sa nedá stopercentne špecifikovať, pretože to skrátka človek musí prežiť na vlastnej koži. Dajú sa však poskytnúť nejaké všeobecné informácie.

postele, masážny salón

Vravíme o návšteve tantra masérskeho salóna, v ktorom sa poskytuje niekoľko typov tantrických masáží. Konkrétnejší druh si môže zákazník vybrať z dostupnej ponuky, kde okrem „classic tantra“ nájde napríklad aj body, vzájomnú a double body, senzuálnu, magic tantra,, pre páry, rain mutual či secret dark. Každá z nich je niečím špecifická, ale to návštevník najlepšie posúdi, ak ich skúsi sám, nemôžeme mu skaziť prekvapenie. Zásadný rozdiel napríklad oproti „classic“ a „body“ je v tom, že zatiaľ čo pri tej prvej masérka používa výhradne svoje ruky, tak pri tej druhej pracuje s celým svojim telom, s ktorým sa prakticky kĺže po tele toho, kto je v tomto prípade masírovaný. Používajú sa pritom špeciálne masážne gély.

posteľ, kvety

V každom prípade odkazujú na princíp tantrických masáží, teda pracuje sa pri nich so sexuálnou energiou, pričom ale pochopiteľne neprichádza k pohlavnému styku. Aj napriek tomu však dokážu priniesť veľmi intenzívny pôžitok, senzuálne dotyky dokážu v našom tele ako aj mysli vyvolať veľmi blahodarné pocity. Pocity, pri akých dochádza k odstráneniu zadržiavaných psychických a sexuálnych blokov.

Odstránenie týchto blokov je funkčnou prevenciou pred depresiou, vysokým krvným tlakom, nervozitou a slabým libidom. U mužov je takisto prevenciou pred erektilnou dysfunkciou.