Dolieha na vás nedostatok voľného času, ktorý sa prejavuje aj zanedbaným upratovaním vašej domácnosti? Netrápte sa a nechajte si pomôcť od profesionálov zo spoločnosti Grant-upratovací servis. Ponúkajú vám tie najkvalitnejšie upratovacie služby, ktoré môžete využiť vo vašej domácnosti, v kancelárii, ale dokonca aj v priemyselných halách. Nestrácajte váš drahocenný čas niečím, čo za vás kvalitne môže urobiť niekto iný. Vďaka výkonnej technike, ktorou firma Grant-upratovací servis disponuje, budú výsledky ohromujúce. Ak máte záujem o bežné upratovanie domácnosti alebo kancelárií, vedzte, že toto upratovanie vás ohromí.

umývanie skla

Zahŕňa totiž množstvo čiastkových úkonov, ako napríklad vysávanie, umývanie podláh, utretie prachu, leštenie nábytku a hladkých plôch, utretie vypínačov, umytie sociálneho zariadenia, doplnenie hygienických potrieb a podobne. Jednoducho a bez námahy získate nádherne čistý, reprezentatívny a hygienická priestor, v ktorom môžete pohodlne oddychovať alebo pracovať. Nemusíte sa obávať návštevy, pred ktorou by ste sa museli hanbiť za dlhé týždne neutretý prach. Aj čistota a organizovanosť vašej kancelárie vás poteší. A to nie len vás. Aj na vašich klientov, či obchodných partnerov, budete pôsobiť veľmi dobre, a to vďaka úhľadne upratanej reprezentatívnej kancelárii.

upratovanie

Máte záujem o profesionálne čistenie podláh? Aj s tým vám Grant-upratovací servis ochotne pomôže. Môžete využiť službu chemického čistenia podláh, strojového čistenia podláh, ale aj dezinfekcie priestorov chemickým alebo priemyselným spôsobom do 24 hodín. Prezrite si kompletnú ponuku upratovacích a čistiacich služieb firmy Grant na webovej stránke www.upratovanie-grant.sk, kde nájdete aj cenník služieb, upratovanie cenník. Všetky služby sú dostupné v Poprade, Kežmarku, Spišskej Novej Vsi a vo Vysokých Tatrách.