Možno sa vám obálky zdajú ako úplne obyčajná a bežná vec. Pokiaľ potrebujete poslať list poštou, kúpite si bežnú bielu obálku, vypíšete potrebné údaje, zabalíte a pošlete. Niekto však posiela poštu častejšie a využíva jej služby aj na podnikateľské účely či predaj osobných vecí. Najmä hand-made tvorcovia majú skúsenosti https://www.modrastrecha.cz/forum/topeni-vetrani-klimatizace/biokrb-ekokrb-ake-mate-skusenosti-2/ s odosielaním balíčkov rôznych veľkostí, tvarov a hmotnosti.

obálka

Pri posielaní balíčkov vo väčšom množstve ako je len pár listov za rok sa musíte zamyslieť nad otázkou, aké obálky sú potrebné. Predávate tovar? Potom určite chcete zachovať jeho kvalitu a potrebujete ho ochrániť najlepšie ako viete. Kuriérske spoločnosti a poštári nie sú práve najopatrnejší a ľahko sa môže stať, že sa materiál v bežnej obálke mierne poškodí alebo sa zničí obálka. Tovar nie je v papierovej obálke žiadno chránený a pokiaľ posielate zásielku svojmu zákazníkovi, na obale by ste nemali šetriť.

Bublinkové obálky.

Veľmi jednoduché a rýchle riešenie, ako zabezpečiť bezpečnú dopravu vašej zásielky je začať ich baliť do bublinkových obálok. Bublinkové obálky majú okrem pevnejšieho a odolnejšie povrchového obalu, ktorý je odolnejší voči roztrhnutie, aj vnútro vystlané bublinkovou fóliou, ktorá zabezpečí ochranu tovaru aj pri nárazoch. Bublinková fólia sa bežne používa na balenie krehkých vecí. Teraz máte obálku 2v1 a tovar do fólie už baliť nemusíte. Bublinková obálka je najlepším riešením pre pravidelné posielanie tovaru.

obálka

Kde zohnať bublinkové obálky?

Bublinkové obálky dokážete kúpiť aj v papiernictve alebo priamo na pošte. Rátať však musíte s vyššou sumou. Preto tu je stránka 2packsk.sk, ktorá vám ponúka možnosť kúpiť si bublinkové obálky v baleniach s nižšou výslednou sumou za jeden ks. Stránka 2packsk.sk ponúka okrem bublinkových obálok aj ďalší sortiment potrebný na odosielanie zásielok.