Možnosti ako sa zbaviť stresu a eliminovať tak jeho následky na našom organizme je neúrekom, každý si však musí vybrať ten správny spôsob, aby mal význam a pomohol presne tam, kde to potrebujeme. Aktivity iného druhu ako bežne robíme, oddych ničnerobením, šport, kultúrne vyžitie alebo napríklad relaxačné masáže, to je len čas možností nájsť rovnováhu a zároveň prežiť príjemné chvíle.

Rozmaznávať sa nechávajú aj ženy

Masáže sú obľúbené a častokrát aj potrebné z hľadiska fyzickej indispozície, ale existujú aj erotické masáže, u nás ich poznáme aj pod názvom tantrické. Poskytujú ich v salónoch profesionálne vyškolené masérky, ktoré presne vedia, čo majú robiť. Objednávky prijímajú online aspoň hodinu vopred, len od dospelých klientov, zdravých a triezvych. Typ masáže je takisto predmetom výberu pri objednávke spolu s peknou masérkou, blondíny či tmavovlásky, staršie alebo mladšie ženy či dievčatá sú pripravené urobiť aj nemožné, aby ste boli spokojní.

Tantra patrí do východnej kultúry a my si ju vychutnávame formou rituálu, pri ktorom tantrická masáž masérka stimuluje každý kúsok nášho tela, častokrát sú to aj intímne časti, preto pri nich dochádza aj k vyvrcholeniu. Ide o masírovanie, hladkanie, teda dotýkanie sa rukami, ale aj celým telom s použitím masážneho gélu alebo pod sprchou, v príjemnej atmosfére s relaxačnou hudbou a exotickými vôňami. Zákazník má jedinú povinnosť, vypnúť hlavu a nechať sa rozmaznávať.

Pred rituálom dobre padne chutný čaj

Každý zákazník salóna je výnimočný a každý z nich má rád niečo iné, podľa toho si aj vyberá, čo chce prežiť. Vzrušenie je však súčasťou každého typu masáže, napríklad pri masáži lingamu je to aj stimulácia intímnych partií tela, čo prináša rozkoš a slasť. Pred rituálom sa pozdravíte pozdravom „namaste“, môžete sa osprchovať a po jeho skončení si takisto môžete vychutnať sprchu aj trocha oddychu. Rozlúčka prebieha rovnako pozdravom „namaste“ a odchádzať budete s malou pozornosťou od personálu.