Sex. Niečo zázračné, po čom túžime. Najmä muži šalejú, keď ho pár dní nemajú. Ženy ho tiež potrebujú, keď sú v dobrej nálade a spokojné so svojím životom. Pýta im. Dá sa bez neho vôbec žiť? Je takýto život možný? Alebo je to vždy na úkor niečoho iného? Zanedbáte iné veci, pretože sa neviete bez tejto aktivity sústrediť? Alebo si to ani nevšimnete, že ste bez sexuálnej aktivity už pekných pár chvíľ?

Odpovede na tieto otázky nie sú jednoznačné. Závisia od jednotlivcov. Ako iste viete, tak máme predsa aj kňazov alebo mníšky. Tí sa sexuálnych aktivít vzdali dobrovoľne a na celý život. Jedna vec je taká, že to možno ani neokúsili, takže nevedia o čo prichádzajú. Zároveň sú aj takí, ktorí vedia, o čo prichádzajú. No, každý z nás je iný. Jednému nechutí až tak sex a druhý by bez neho nedokázal prežiť. Je to otázkou priorít.

žena drží nohavičky

Ak si nie ste na istom a chcete vyskúšať o čom ten sex je tak navštívite erotické priváty. Tam vám ukážu pravú tvár sexuálnych aktivít. Takých sexuálnych vecí, o akých ste možno ani nesnívali. Alebo ste o nich len snívali a nikdy neuskutočnili. Až po tejto návšteve sa budete vedieť relevantne rozhodnúť, do ktorej kategórie ľudí sa zaradíte. Či budete veční odporca sexu alebo jeho obdivovateľ a nikdy sa ho nevzdáte. Rokmi a vekom skúseností sa vraj zdokonaľuje. Už to nie je len tak prvoplánovo, ale riadne odskúšane dobré.

sexy žena leží

Sex nie je niečo, čo by vám malo robiť ťažkosti. Mali by ste si ho užívať. Niekedy možno nezaškodí si ho reálne aj naplánovať. Dať si čas, kedy bude. Pretože hoci to nie je povinnosť alebo možno práve pre to naň zabúdame. A to by sme nemali robiť. Mali by sme si držať na pamäti, že vďaka nemu sa nám často neuveriteľne zlepší nálada. Vidno to na nás, keď ho máme a keď nám chýba. Odráža sa to v tvári a aj v celkovom správaní. Vyžaruje to z nás. Z našej osobnosti. Z celého pôsobenia.