Spoločnosť PK GROUP sa zaoberá predajom plastových obalov a prepraviek, ďalej predajom rôznych sudov, barelov a nádob, či už hermeticky uzatvárateľných ale aj termo regulačných, ktoré oceníte najmä v gastro priemysle. Naše termoboxy ale aj gastro nádoby zaručujú nepriepustnosť potravín či už v tekutom alebo tuhom stave, taktiež neprepustia teplo a vy si tak môžete pokojne vykonávať prepravu týchto teplých jedál a potravín bez ich kontaminácie vzduchom.

Pri plastových nádobách sa zasa môžete tešiť ich využitiu pri priemyselnom odvetví ako je napríklad auto priemysel a teda často využívaná preprava napríklad olejov a iných mazadiel.

priemyselná výroba

Taktiež v našej ponuke nájdete aj euro prepravky, ktoré je možné si zakúpiť plné s vekom ale rovnako tak aj bez veka. V neposlednom rade stají za zmienku aj predaj pojazdných priemyselných koliesok, ktoré presun a samotnú prepravu týchto prepraviek ale aj plastových obalov podstatne uľahčia. Na https://www.pkgroup.sk nájdete skutočne bohatú ponuku produktov predávajúcich našou spoločnosťou.

Nájdete tu už spomínané kolieska na vozík, ktoré sú vyrobené z odolných a kvalitných materiálov. Napríklad pre prepravky nájdete v našej ponuke plastové vozíky ktoré sú vybavené otočnými ale aj pevnými priemyselnými pojazdovými kolieskami, určenými na prepravu tovaru. Taktiež tu nájdete aj nerezové vozíky pod prepravky a rovnako tak aj kovové vozíky na prepravky.

výrobná hala

Každý vozík je vybavený podľa potreby a jeho samotného určenia potrebne odolnými a vhodnými pojazdnými kolieskami.

V ponuke PK GROUP určite uvítate aj výber samotných pojazdných priemyselných koliesok, pomocou ktorých si môžete prepravu podstatne uľahčiť a zrýchliť. Zefektívnenie samotnej práce prinesie úsporu času, energie a vy tak získate oveľa viac. Neváhajte a pozrite si našu bohatú ponuku ešte dnes. Určite si tu vyberiete vhodný produkt pre Váš priemysel.