Aj otočné kolieska sú produkty, ktoré môžete zakúpiť na internetovom obchode slovenskej spoločnosti vyrábajúcej manipulačné obaly – PK Group Slovakia s.r.o.. Na internetovom e shope tejto spoločnosti nájdete široký sortiment ponúkaných tovarov, ktoré predstavujú prepravné obaly, manipulačné zariadenia a obaly, ktoré sú vhodné na skladovanie napríklad bez ovocia a zeleniny, rôznych súčiastok, oblečenia chemikálií a podobne.

koliesko

Táto spoločnosť ponúka prepravky, ktoré sú určené všeobecne pre každé využitie a pre každý priemysel, avšak taktiež v nej môžete zakúpiť prepravky, ktoré sú špeciálne vyrábané napríklad pre mäsový priemysel, pre potravinársky priemysel na skladovanie a prepravu ovocia a zeleniny, taktiež prepravky špeciálne určené na cukrárske a pekárske výrobky, ďalej taktiež prepravky určené pre technický priemysel, chemický priemysel, kozmetický priemysel, spotrebný priemysel a podobne. Okrem plastových prepraviek a vozíkov taktiež táto spoločnosť ponúka kolieska.

koliesko

Rovnako tak si u nich môžete zakúpiť aj euro prepravky a táto spoločnosť vám ponúka na výber či máte záujem o euro prepravky s vekom alebo bez veka. Čo sa týka plastových prepraviek, taktiež si môžete zakúpiť podvozky pod tieto plastové prepravky, ktoré majú pevne stanovené rozmery a to 600×400 alebo 400×300. Tieto podvozky majú dlhú životnosť, pretože sú vyrábané z odolného materiálu a spoločnosť sa zaručuje, že tieto podvozky zvládnu hmotnosť až pol tony. Môžete si vybrať či máte záujem o plastové podvozky alebo podvozky vyrábané z nerezového materiálu, ktoré sú rovnako odolné ako plastové prepravky. Všetky tieto produkty a ešte omnoho viac môžete jednoducho vyhľadávať na oficiálnej webovej stránke, pričom možnosťou jednoduchej filtrácie veľmi rýchlo dokážete nájsť produkt, ktorý zodpovedá vašim požiadavkám a potrebám.